Hikaye: FIRTINA (1v1 Harp Oyunu) - OKW BERLİN - HARP BAŞLIYOR
(21-07-2017, 22:28)napolyon94 :
(21-07-2017, 21:33)TR Ace : Bütün panzer tümenlerindense ayrı tam elit birliklerde eklemek bence daha mantıklı ekipmanı sorunsuz.Evet ordunun büyük bölümünde üstün tümenler olsun iyi güzel ama kaybetmeyeceğinden emin olduğun asıl elit tümenler az sayıyla çok iyi bir liderle pek çok yerde yarık açabilir.Anti tanklar yada TD'lerin bile durduramadığı çok yüksek organizasyonu olmayan (tek bir kez düşmanı yarıp kovalamana izin verecek kadar) elit birlikler bence gerekli

Tabi senin kararın ben neden önerdiğimi açıkladım sadece.

Bu işler için ayrılmış motorize tümenler var , son bölüme bakarsan bence tatmin olacaksındır.

Şimdi gördüm motorize ve tank tümenlerinin sayısının daha fazla olacağını düşündüğüm için böyle bir öneride bulundumda çok fazla piyade tümenin varmış.

Büyük ihtimal bu azlık tac ürettiğin için onlarca fabrika vermeden doğru dürüst üretilmiyor tactical bomber'lar.
Sovyetler ne yaptı seninle uçak üretme yarışına mı girdi yoksa tümenlere destek uçaksavar mı ekledi yoksa tamamen havadan mı vazgeçti 2.seçenek daha rahat olacaktır aslında ama.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
FIRTINA (1v1 Harp Oyunu) - OKW BERLİN - napolyon94 vs Adm - Yazar: TR Ace - 21-07-2017, 22:38

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.