Hearthstone - Knights of the Frozen Throne Adventure
İlk görevde Jaina zor değildi.

2. görevde 4 5  kere denedim ama alamadım. En son Priest ın silence kartlarıyla questini tamamlamak için  deathrattle taunt kartlarıyla birlikte oynayabilecek bir deck yapıp hemen questi tamamlayıp can kazanıp double ve inner fire ile oyunu kazanmayı amaçlamıştım.

6. oyunda bilgisayar bilinçsizce şu kartı koydu ve canını tamamlamaya kalktı ve 30 a tamamlamak için değil de bu sefer sıfıra indirmek için 30 damage vermiş oldu.

656-auchenai-soulpriest-small.png

Lan ne oluyor derken anca bu pozu yakalayabildim. 

bG79OV.jpg

3. de ise ilk denememde Jade Golem destesi ile aldım. Ama Aya Blackpaw ım hala yok. :/ 2 tane 8 health ve 2 tane de 8 armor veren kartlarla ayakta kaldım. Bir ara 6 canım vardı. Tabi hızlı kart çekmeyi sağlayan şu kart baya işime yaradı. 

131-gadgetzan-auctioneer-small.png

AkrGoX.jpg
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Hearthstone - Knights of the Frozen Throne SD - Yazar: Merco - 11-08-2017, 15:45

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.