Great Horde/Altın Ordu
Beyler Altın Ordu ile oynuyorum, her tarafı düşman kaynıyor yukarısı Rusya, solu Litvanya Lehistan, sağı Kazan-Timur, altı Kara Koyunlu yani kısacası bayağı bir hasmı olan bir devlet.. gerçekten oynayışı zor. Şuan oyunda durumum iyi sayılır, sanırım 6. kez başladım ve sonunda uzun süre hayatta kalmayı başardım. Şuan Great Horde olarak oynuyorum, Golden Horde eventi var fakat Türkçe oynadığım için çevirisi biraz hatalı sanırım pek anlayamadım Golden Horde'yi nasıl oluşturacağım? Moskovayı vesayre heryeri almamı istiyor gibime geldi ama Moskova hayvan gibi büyüdü 30k'lık ordularla dolaşıyor ben anca 1 tane 20k'lık basabiliyorum. Oyun başından beri tek yaptığım Osmanlı'yı yalamak oldu yardım için daha yeni müttefik oldu ama yok arkadaş gelmiyor savaşlarıma.. Solum Litvanya üstüm Moskova çok yakın bi zamanda hallenecekler bana taktik istiyorum sizlerden bu ikisine karşı. Birde ekonomim çok kötü, oyun başında daha kötüydü aslında biraz düzelttim sayılır fakat yine de kötü 300'ü geçmiyor altın sayısı. Kırım'ı en başta almam gerekirdi hata ettim sıcak denizlere inemedim, Osmanlı Kırım'ı ve Çerkesya'yı kendine geçirdi. :/

Sorularım bunlar cevaplayabilirseniz sevinirim. Altın Orda ile ilgili hiç bir rehber bulamadım çünkü, bir konu bile yok.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Vickz - 12-08-2017, 02:06
RE: Great Horde/Altın Ordu - Yazar: iberkay - 12-08-2017, 09:24
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Zebercet - 12-08-2017, 16:45
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: iberkay - 12-08-2017, 16:58
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Vickz - 12-08-2017, 17:13
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Zebercet - 12-08-2017, 17:40
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Vickz - 12-08-2017, 21:13
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Zebercet - 12-08-2017, 22:11
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Vickz - 12-08-2017, 23:48
Great Horde/Altın Ordu - Yazar: Ulumete - 15-09-2017, 14:12

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.