Shogun 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(12-05-2020, 00:12)Taltala41 :
(12-05-2020, 00:09)Onur34 :
(11-05-2020, 23:26)Taltala41 : Evet , yeniden bir sorunla karşı karşıyayım doslar yardım ederseniz sevinirim ; Gemi savaşında gemiler nasıl bağlanır bunu bana söyleyebilirimisiniz

Bağlamaktan kastın kendi gemilerini gurup haline getirmek mi yoksa düşman gemisine yaklaşıp bordalamak mı?
Aynn aga gemileri karşı taraftaki düşmanın gemilerine bağlamak istiyorum sengokular başka bişe yaramıyor cünkü seri cevap verebilirsen sevinirim

Gemiye tıkladığın zaman sol altta ok yay simgesi var. Ona tıklayıp gemiyi yakın dövüş moduna al. Ondan sonra düşman gemisine sağ tıkla. Gemin düşman gemisine yaklaşınca kanca atarak düşman gemisini kendisine çekmeye başlayacaktır. Gemilerin açısı, hızı ve "siklet" farkları nedeniyle gemilerin birbirine yapışması uzun ya da kısa sürebilir. Ama bildiğim kadarıyla bir kere halatı attıkları zaman halatı atan gemi vazgeçene ya da batana kadar halat çıkmıyor. Ama merak etme çok mikro bir şey değil gemi bordolamak. Komutu vermen yeterli.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Shogun 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Gurt - 23-11-2018, 02:47
Shogun 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Onur34 - 12-05-2020, 00:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.