Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(19-10-2018, 20:37)Alduin : Fabrikayı ya kendin açacaksın ya da kapitalizme geçeceksin. Odaklardan kapitalistleri seçeceksin ülkende kapitalistler arttıkça kapitalistler senden habersiz otomatik fabrika kurmaya başlayacaklar ve böyle böyle sanayi gücün artacak dünya devi olacaksın.
Eğer diyosan benim ideolojik fikirlerim uyuşmuyor sana tavsiyem oyun bu ama illahada diyorsan fabrikaları kendin kurcakasan fabrikaların ihtiyaç duyduğu hammaddeler hangi şehirde daha fazlaysa oraya kur fabrikayı. Daha verimli olur.
+
Demiryolu fabrikaların verimli olması için çok önemli, demiryolu teknolojilerini eksik etme.
Bu dediklerimi yaparsan + iyi bir nüfusun olursa ve askeri gücünde iyiyse birazda prestijin olursa değil bölgesel güç, süper güç bile olursun.
Osmanlıyla çoğu kişi süper güçlükte tutunamıyor ilk başlarda. Ama belli başlı şeyleri yaparsan her türlü yaparsın.
Saol.
Osmanlı değilim bu arada.Portekizim.
1-Oyun bana:Burada çelik yok burada çelik fabrikası kurma diye uyarı mı verir?Yoksa benim mi dikkatli olmam lazım?
2- General/Amiral nasıl atanır?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Defterdar - 19-10-2018, 21:11

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.