[HS] Medieval 2 - Just Like Old Times Hotseat
Doğru hocam kıramam sizi ancak oyunun tatlı olmasını istiyorum.Bunun içindir ki orjinal sürüm ve şehirlere kalelere el atılması gerektiğini düşünüyorum.Oyunun başlangıçtaki askerler o kadar kötü ki köylülerden kurtulamadan yikiliyoruz.Tavsiye olarak;
-Oyunculara bir küçük şehir ve fortress 0 asker 2 şer komutan 3 de olabilir.
-Evlatlık düşüncenize katılıyorum dediğim durumda komutan sınırlı olacağı için bu maddeyi destekleyecek şekilde her 10 tura 1 evlatlık hakkı verilebilir.Evlatlık alındığında rp ye yazılacak.
-Sadece 1 spy veya assasin hakkı verilmeli.Yani oyuncu ikisinden birini tercih edecek.(Bunu önermemin sebebi spy çok olunca sürpriz hamle yapmamaniz çok zorlaşıyor.Sürpriz hamleye şans verilmesini oneriyorum.
-Verilen şehir ve fortresslerin 1 alt seviyedeki askeri binaların tamamlanması.
-Forumdaki oyunlara baktığımızda bir oyunun bitiş süresi ne kadar uzuyorsa o kadar oyun yavanlasiyor.Bunun içindir ki az zamanda çok tur esaslı bir oyun olmalı.Her ne olursa olsun max süre 1 günü geçmemeli.Geçiyorsa başka biri bulma görevi oyuncuya ait olmalı veya tur geçilmeli.Bu kural şiddetli uygulanmalı.
-Oyunun başındaki komutanlar tabi eşit olmalı.Bana kalırsa özellikleri bile olmamalı.Generalini geliştirmek oyuncuya kalmalı.
-Çok kişi konusunda ısrar etmek yerine haritayı sınırlandirip, oyuncu azsa tıpkı 1 hoi4,eu4 gibi discorddan organize bi şekilde belli 1 saat aralığı belirleyip keyfi bir oyunda oynayabiliriz.
Nacizane tavsiyelerim bunlar.
Ben pazar gününden sonra müsaitim.Ondan sonra katılabilirim.
[+] 1 üye etzel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Just like old times HOTSEAT - Yazar: Merco - 21-07-2018, 21:38
RE: Just like old times HOTSEAT - Yazar: Aytaç - 21-07-2018, 21:53
RE: Just like old times HOTSEAT - Yazar: Raijin - 21-07-2018, 21:59
RE: Just like old times HOTSEAT - Yazar: Merco - 26-07-2018, 00:49
RE: Just like old times HOTSEAT - Yazar: etzel - 26-07-2018, 01:23
RE: Just like old times HOTSEAT - Yazar: ZenderX - 26-07-2018, 12:05

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.