Sohbet: RetroOyun Sohbetleri #1 "Ne ile başladık?"
Madem çocukluğun bir tık ötesine geçtik, bende bir tık öteyi anlatayım madem. Bizim eve bilgisayar 1999'da girdi. Fakat o bilgisayar senelerce Genesis, SNES ve Neo-Geo Emülatörü olarak kullanıldı. Arada Titanic, Yeşil Yol vb. dönemin VCD filmleri izlendi. Fakat evde hep bir emülatör makinesi olarak hizmet verdi. Ben 2004 yılına dek bilgisayarda 10 sene geriden gelen grafikler ile oyun oynadım :) Özellikle Counter-Strike ve GTA serisi inanılmaz popüler olduğunda bile hala oynadığım en iyi grafikli oyun Metal Slug'dı. Senelerce arkadaşlarımın 3D oyunlarını izledim ve özendim. 2004 eylülünde yeni bir bilgisayar ile tüm eski jenerasyon oyunlar ve onların emülatörlerine mil çektim. Ta ki 2017'ye dek, nedense geçen sene hatırlamak için denediğim tüm oyunlar çok zevkli geldi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RetroOyun Sohbetleri #1 "Ne ile başladık?" - Yazar: napolyon94 - 13-09-2018, 00:17

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.