Stellaris - MegaCorp İlk İzlenimleriniz
Bu gün biraz daha oynadım. Tek söyleyebileceğim aşırı sıkıldığımdır. Ne yaptılarsa oyuna yapay zeka rezalet. Asla gemi basmıyor. Galakside hiç bir hareket yok(Bir kaç oyun denedim). Alloy kaynağı aşırı anlamsız zor. Gemi basmayı geçtim, upgrade edemiyorum gemileri.

En sıkıntı kısım tall bir oyun denemek istedim, şirketsel bir devletle. Ancak tall mümkün değil gibi gözüküyor. Çünkü oyunda bütün kaynaklara ihtiyaç var ve bu kaynakları elde edebilmek için ya koloni atacaksınız ya da genişliyceksiniz. Bu da tall oyun mantığına ki oyunun kendi koyduğu administer cap. da dahil olmak üzere aşırı ters. Yani ya sürekli market kullanacaksınız ya da kısılıp kalacaksınız. Ha bunlar zaten problem değil acilen yapay zekanın düzeltimesi gerek çünkü her hangi bir tehtit oluşturmuyor.

Kısacası DLC güzel bi mantık ve yeniliklerle çıktı. Ancak bir çok sorunu yanında getirmiş görünüyor.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - MegaCorp İlk İzlenimleriniz - Yazar: Justicar - 08-12-2018, 03:03
Stellaris - MegaCorp İlk İzlenimleriniz - Yazar: Gurt - 12-12-2018, 23:03
Stellaris - MegaCorp İlk İzlenimleriniz - Yazar: fff7 - 13-12-2018, 09:35

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.