Apex Legends Oynarken Bilgisayarın Kapanması Sorunu
(08-11-2021, 17:17)Ali Ekber :
(18-02-2019, 00:41)SatanistKesenKedi : Bazı AMD işlemcilerinde oyun sorunlar çıkarıyor. Benim de FX 6300'dü ve 5. ile 6. işlemcileri kapadıktan sonra bu sorun çözüldü.
 kanka 5. ile 6. işlemcileri kapat derken ben pek anlamamda öyle şeylerden bende aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olabilirmisin dc varsa iistersen dc de konuşalım

(08-02-2019, 16:40)altnkurt : Yani bahsettiğin gibiyse sisteme aşırı bir yük bindirdiği için kapanmış olabilir. Ama sorunun çok fazla kullanıcıda mevcut olması senden kaynaklanmadığını gösteriyor. Bulabildiğim başka bir çözüm yok. Fix çıkmasını beklemek lazım.
kanka aynı sorunu bende yaşıyorum sadece apexte oluyor pc kendine reset atıyor işlemci ısınıyordu onun için bi dosya indirdim normalde apex açık değilken ısısı pc nin %7 fln açınca %30 oluyor artık bide o dosyayı indirmeden önnce %100 oluyordu şimdi %30 ama yine reset atıyor kasayı baya yoruyor bide baya ses gelyor kasadan
2 senelik problem muhtemelen düzelmiştir. Zaten artık farklı bir işlemci kullanıyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Apex Legends Oynarken Bilgisayarın Kapanması Sorunu - Yazar: SatanistKesenKedi - 10-11-2021, 14:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.