EU 4 borç ve barışta para sorunu
Selamlar,

Şuanda paradox indirimleri vesilesi ile tüm dlc leri sonunda alabildim. Bugün denemek adına akkoyunlu ile bir oyun açtım. Ancak oyun içerisinde borçlandığımda borcun tamamını veya tek tek görememe sorunu oldu aç kapa yaptığımda düzeldi ancak oynarken tekrar aynı sorun oldu. asıl sorun ise savaş sonları örneğin 1000 gold tıklayıp barış yaptığımda birkaç kez üst üste bu paraları alamadım. Farklı farklı devletlerle denememe rağmen asla para bana gelmedi. Bu yeni bir eklentinin veya bilmediğim bir seçeneğin sonucu mu yoksa farklı bir sorun mu vardır? Destek olabilecek olan varsa çok memnun olurum. Eğer herhangi bir DLC sorunu olabilirse sizce hangisindedir veya hangisini kapamma gerekir çünkü tüm dlcleri almadan önce asla böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım. Ek olarak herhangi bir mod mevcut değil... 

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Herkese iyi oyunlar dilerim,
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU 4 borç ve barışta para sorunu - Yazar: Nightdead - 08-02-2019, 02:51
EU 4 borç ve barışta para sorunu - Yazar: Aeschyli - 08-02-2019, 03:06
EU 4 borç ve barışta para sorunu - Yazar: Nightdead - 08-02-2019, 15:15
EU 4 borç ve barışta para sorunu - Yazar: Aeschyli - 08-02-2019, 20:15
EU 4 borç ve barışta para sorunu - Yazar: altnkurt - 08-02-2019, 13:06
EU 4 borç ve barışta para sorunu - Yazar: Pars - 08-02-2019, 16:24

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.