Warhammer 2 Bretonya Kampanyam
King Louen ile basladim. Bretonya bana oldukca zor bir faction olarak geldi. Nedeni ise ekonomisinin kotu olup cevrresinin dusmanlarla cevrili olmasi. Suana kadar bircok factionla oynadim ama bina ekonomi bina sistemi en komplesk bana  Bretonya geldi. Koylu ekonomisini tamamen yok sayip her yere sanayi binasi dikip gitmek olsa da ben biraz daha lore uyumlu davranip su ana kadar endustri/tarim kombine gittim. 

110hkjl.jpg

Undeadlar maalesef Empire`i yikip Marienburg`a konsalarda onlari puskurtmeye basardik. Tum Bretonya`yi konfederasyon yoluyla basariyla birlestirdik. Sonunda bitmek bilmeyen Kuzey Norsca akinlarini durdurup baris imzaladik. Kaos henuz gelmedi ama dogumuzdaki vampir ve undead varligi bizi tedirgin ediyor.

2m5dmqs.jpg

Ordu olarak tavsiyelere acigim. Genel olarak ustteki gibi bir sablon kullaniyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir bu konuda?

x26zwz.png

Ekonomi bina kura kura ancak az cok duzelsede cok iyi sayilmaz. Suan 4 ordu besleyebilecek duruma ancak geldim diyebilirim. 130.turdayim. Bretonya olarak ne yapilmali,tavsiyeleriniz nelerdir ozellikle ekonomi ve ordu konusunda?
[+] 4 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: Sezar - 09-02-2019, 17:53
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: Onur34 - 10-02-2019, 00:31
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: Sezar - 10-02-2019, 14:14
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: altnkurt - 10-02-2019, 14:17
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: gLo1NN - 10-02-2019, 16:15
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: Sezar - 10-02-2019, 17:44
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: altnkurt - 10-02-2019, 18:52
Warhammer 2 Bretonya Kampanyam - Yazar: chaos10ur - 10-02-2019, 19:50

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.