Kadınlar neden strateji türündeki oyunlara alaka göstermiyor?
(12-02-2019, 17:55)Ibn Khaldun : Öncelikle kadın hakkında bilgi sahibi olmak gerek bu tür bir soruyu yanıtlamak için. Strateji oyunlarını geçtim, oyun oynayan ortalama bir erkeğin kadına ilişkin çok fazla bir bilgi edinme olasılığı olduğunu düşünmüyorum. Ancak bir üstteki yorum yerinde. Size arzu duyan bir kadın varsa sizi arzuladığı müddetçe strateji oyunlarını öğretebilirsiniz. Çok naif bir tartışma bu; dışarıdaki vahşi yaşama dair çok az fikriniz olsa gerek.

Dediğin gibi olmuyor ne yazik ki. Sevgilim olan,olmayan kız arkadaşlarıma Victoria2 oynatmak istediğimde "ayy çok karışık oyun anlamam ben bunu sen biraz oyna bakalim " dedikleri ve sonrada ilgisini çekemediğini düşündüğüm için zorlamadığım tecrübeyle sabittir.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Kadınlar neden strateji türündeki oyunlara alaka göstermiyor? - Yazar: Mabella - 12-02-2019, 18:34

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.