[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması (İptal Edildi)
(01-08-2020, 17:11)Everetts : Konuyu görünce aşırı mutlu oldum. Eline koluna sağlık. Sana laf atanlar, bu oyunu bilmiyordur ya da sözde para kazandığını düşünüp kıskançlık krizine girmiş insanlardır. Sırf bunları yazmak için üyeliğimi yaptım.

Ek olarak dosyaları indirdim. Kurulma kısmında mod ve localisation dosyalarını atın demişsin ama indirdiğim klasörde sadece mod klasörü bulunuyor.

(01-08-2020, 19:03)Defterdar :
(01-08-2020, 17:11)Everetts : Sana laf atanlar, bu oyunu bilmiyordur ya da sözde para kazandığını düşünüp kıskançlık krizine girmiş insanlardır.
Daha modu kullanmadan,modun kalitesini bilmeden insanları böyle itham etmeyin
Ayrıca mod size göre kaliteli olsa bile bunları demek hiç doğru değil.

Bu modu yeni kullanan birisi değilim :)
Mod tek tük bile olsa işe yarayabiliyor. Başkasına göre kaliteli olmayabilir. Ben kaliteli olarak görüyorum ve adamın emek verdiği şeye üstüne basa basa kötülemek asıl doğru olmayan şeydir.
[+] 1 üye Everetts nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması - Yazar: Everetts - 01-08-2020, 20:45

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.