2019 Yaz Festivali: Paradox Soru Cevap Etkinliği
(27-06-2019, 20:37)Awake : Bir gazeteci olarak Victoria 2 ve bazı eventler dışında Paradox oyunlarında basına dair bir şey olmaması üzerine düşünüyordum, zira EU IV'ün geçtiği zamanda basın 30 Yıl Savaşları'nı ve Fransız İhtilali'ni direk olarak etkiledi.

1. EU IV için basın ve gazetecilik akımları üzerine mekanikler yaratmanız mümkün mü? Bunun unrest mekaniklerini geliştireceğini ve ülkeyi yönetme biçimimizi derinleştireceğini düşünüyorum.

English :As a journalist, i've been thinking about how Paradox games doesn't have anything related to press but Victoria 2 and some events in other games. In EU IV timeline press directly affected Thirty Years' War and French Revolution.

1. Is there a possibility to add mechanics based on press and journalism movements for EU IV that would (IMO) improve the unrest mechanics and deepens how we govern our countries?

Haven't thought about that at all actually. Possibility? Maybe.

Çeviri :Bu konuda hiç düşünmemiştim. Mümkün mü? Belki.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
2019 Yaz Festivali: Paradox Soru Cevap Etkinliği - Yazar: Groogy - 27-06-2019, 21:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.