2019 Yaz Festivali: Paradox Soru Cevap Etkinliği
(27-06-2019, 22:20)Skanderbeg : First, i want to thank you for answering our questions in this forum and i also have to admit i really envy Taytay, who is working in my favourite game company as a Turk. :) i wish success for both of you and Paradox Interactive. I have three questions.

1-Would you keep developing Eu4, until every country gets a mission tree and rework with immersion packs?

2-When we will see a peace conferance rework for Hoi4?

3-I already know you will not answer any question about Victoria 3 :) and i know you will announce new IPs for Grand Strategy. Do you have plans for covering the eras of history which was not  included in any Paradox Main Game but was tested before, such as East vs West, Sengoku, March of the Eagles or a game about the era before Crusader Kings?

Thanks for these beautiful Grand Strategy Games. Keep up the good work :)

Çeviri :İlk olarak bu forumda sorularımıza cevap verdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum ve belirtmek isterim ki favori oyun firmamda bir Türk olarak çalışan Taytay'a imreniyorum. :) İkinize de ve Paradox'a da başarılar diliyorum. Üç sorum var.

1. Her ülke bir görev ağacına ve immersion packlerle gelen çalışmalara sahip olana kadar geliştirmeye devam edecek misiniz?

2. HOI4'te barış konferansı değişiklikleri ne zaman görebiliriz?

3. Victoria 3 ile ilgili soruyu yanıtlamayacağınızı biliyorum, ancak yeni bir grand strategy oyunu duyuracağınızı belirttiniz. East vs West, Sengoku veya March of the Eagles gibi ana Paradox oyunlarınca daha önceden test edilmiş çağlarda veya Crusader Kings'ten geride kalan bir döneme odaklanan bir oyun yapmayı değerlendirir miydiniz?

Bu güzel grand strategy oyunları için teşekkürler. Böyle devam edin :)

1. That's the dream, we'll see how it goes though. It's a big task we have way too many countries in EU4.

3. Not really but I myself would love a March of the Eagles 2.

Çeviri :1. Hayalimiz bu şekilde, ancak işlerin nasıl gittiğini birlikte göreceğiz. EU4'te ülke sayısının fazla olması sebebiyle büyük bir işten bahsediyoruz.

3. Pek sanmıyorum ancak March of the Eagles 2 görmek isterdim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
2019 Yaz Festivali: Paradox Soru Cevap Etkinliği - Yazar: Groogy - 27-06-2019, 22:34

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.