Söyleşi: CK3 - USG Henrik Fåhraeus Söyleşisi
(25-10-2019, 08:15)Otto500206 :
(24-10-2019, 18:04)Attila the Hun :
(24-10-2019, 16:17)Otto500206 : Basitleştirme ile boşluk aynı şey değil. Örneğin tün kilise topraklarının archbishopta toplanması basitleştirmedir. Ama bloodline özelliğinin gitmesi boşluk göstergesidir. 

Oyun boş değil basitleştirilmiş halde gelecek. Benim oynamama sebebim de tam olarak bu. O ağaçlı ekran görüntüsünde de tam olarak bu dediğim basitleştirme var.

Basitleştirme ile boşluğun aynı şey olmadığı hususunda sana katılıyorum ancak basitleştirme ile gereksiz mekanikleri kaldırmak da farklı şeyler. Bloodline mekaniği oyuna güzel şeyler ekliyordu. Muhtemelen bloodline mekaniğini CK3 için bir DLC ile (CK2'de olduğundan daha geliştirilmiş hâliyle) alacağız. CK2'da faydadan çok karışıklığa neden olan ve oynanışı gereksiz yere baltalayan bazı mekaniklerin CK3'te bulunmaması taraftarıyım. Son olarak tüm kilise topraklarının "archbishop"ta toplanmasının oyuna negatif bir etki yapacağını zannetmiyorum.

Çıkınca böyle demeyeceksin bence. :smiling:
Daha oyunu görmedik ve çıkınca bu basitleştirme dediğimi birçok insan anlayacak.

Oyundan beklentim cidden büyük çıkmasını dört gözle bekliyorum
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
CK3 - USG Henrik Fåhraeus Söyleşisi - Yazar: Duman - 23-10-2019, 18:07
CK3 - USG Henrik Fåhraeus Söyleşisi - Yazar: BigUnicorn - 25-10-2019, 10:50

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.