Libertatia Kurmak???
Arkadaşlar, oyunda aşırı bir tecrübem yok aşağı yukarı bir kaç aydır oynuyorum. Libertatia'yı aşırı merak ettim, normal bir oyunda 5-10 dakika ülkeye bakınmak istedim. Ancak ne yaptıysam beceremedim. Wiki sayfasında aynen şöyle yazıyor

Alıntı:All African countries that own their core province Maroantsetra (4024) can get - as soon as the Europeans have colonies in Africa and India or East Indies - the event to play as or release Libertatia as a march.

Kilwa ile başladım, Maroantsetra'yı fethettim, core yaptım. Ayrıca wiki sayfasında şu biglileri gördüm.

Alıntı:Trigger conditions
20px-Libertatia.png Libertatia does [i]not[/i] exist.
The country:
One of the following must be true:
  • Treasure fleet recently passed through the trade node of Maroantsetra (4024).

• Privateers have at least 5% trade power in the trade node of Maroantsetra (4024).

Toplamda 7 şehire sahibim, başkentim Afrikada Kilwa. 30 küsür hafif gemiyi şehirin bulunduğu Zanzibar düğümüne korsan gönderdim, korsanların ticaret gücü %44. Hızı sona aldım senelerdir bekliyorum ancak Libertatia ile alakalı hiçbir şey olmuyor. Bu ülkeyi nasıl kurabilirim???
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Libertatia Kurmak??? - Yazar: manaiksiri - 07-01-2020, 14:50
Libertatia Kurmak??? - Yazar: Duman - 07-01-2020, 14:56
Libertatia Kurmak??? - Yazar: manaiksiri - 07-01-2020, 15:23
Libertatia Kurmak??? - Yazar: PCOyun - 07-01-2020, 19:13

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.