Günlük: EU4 - Curia Hazinesi ve Yapabilirlikleri
Aralık 2018 den bu yana planlamaları projeleri bitmedi. Gelecek haftaya şunu göstereceğiz diye diye 1.5 seneye dayandılar. Hala daha devam ediyor bu gelecek hafta muhabbeti. Daha açıklanmamış teknoloji borcu gibi bir konuda duruyor. Bu işin sonu ne zaman gelecek onu da çözebilmiş değilim. Ufak tefek şeyleri uzun haftalara yayıp deneme yanılma ile tepkiye göre değiştirip durdular. Bu politikalarla bu oyunun geleceğini iyi görmüyorum. Gelen katoliklik mekanikleri avrupaya renklilik katıyor gibi görünsede pek bir etkisi olduğunu düşünmüyorum bonuslara bakarak konuşacak olursak. Burdan söyle bir izlenim aldım, oyuncular fetih dışında oyun içinde panellerde daha çok zaman geçirsin daha fazla butona bassın gibi bir anlayış oluşturdu bende. Bu yılın başlarında söylemiştim bu dlcnin çıkışı bug fixleri ile birlikle yıl ortasından yıl sonuna kadar sarkar. Fiyat olarakta 30-40 dolardan aşağı olmaz.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Curia Hazinesi ve Yapabilirlikleri - Yazar: Türk Şad - 24-03-2020, 19:34

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.