Kurtadam VII: Yarım Kalan Karnaval ( KURTADAMLAR KAZANDI )
Kendimden bahsedilen ifadenin doğru olduğunu düşünmekteyim, zira ben çok yaşlandım, artık kavga edecek vaktim gücüm yok ki? Sesim gelmiştir mutlaka hikaye anlatırken, kızlarımın eğlenmesini istiyorum sadece.
Bu da diğer ifadelerin doğru olmadığını gösterir ki:

"Her şeyden habersiz @Onur34 sade yaşamına devam ediyordu. Şüphesiz hiç suçu olmayan bu adam dinine bağlı ve gariban bir köylüydü." ifadesi doğru olamaz veya

"@Consul of Time bir sadak ok ve uzunca bir yay alarak sokakta gezmeye başlamıştı. Kimsenin olmadığı ara sokaklara girip yalnız kalanları tüm gece kurtadamdan koruyordu." avcı olamaz.

"Şifalı bitkiler konusunda bilgili olan @yasin Ahmeton zamanlarda şifalı bitki toplamak yerine sadece kekik topluyordu. Kekik etin yanında en iyi giden bitki olarak bilinir."
Bu ifadenin de doğru olmaması kurt olma olasılığını azaltıyor olabilir ama kısmen doğru ifadeler olabilir mi?-

Belki yaşlandığımdandır ama kekikten daha iyi otlar da var sonuçta, mesela adaçayı veya biberiye.

Başkalarının da ifadelerini bekleyelim diyorum.
Rejoice! 
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Kurtadam VII: Yarım Kalan Karnaval (Oyun Başladı) - Yazar: SoberII - 09-04-2020, 10:25

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.