Anket:  EU4 - Alternatif Multiplayer: 3.Hafta Görüş Anketi (Mart 2020)
330px-Hungary.png

1- Geçtiğimiz haftanın öne çıkan olayı neydi?
Aragon ve İran devletlerinin yenilmesi

2- Gelecek oyun günü yaşanmasını beklediğiniz savaşlar nelerdir? Gelecek haftanın güç yüzdesinde ilk üç hangi devletler olur?
Gelecek oyun günü dünyanın her kısmında savaşlar olacaktır. Coğrafi olarak orta konumda olduğumuzdan en çok etkilenen devletlerden birisi olacağız.
İlk 3´lü ise sırasıyla; Macaristan, Yuan, Venedik

3- Sizce oyuncu haritasında en şık sınırlara sahip devlet hangisi?
Eski sınırlarında olsa kesinlikle Altın Orda derdim. Şuanda Yuan diyorum. Kendi sınırlarımı beğensemde ülkemin harita rengini beğenmiyorum. Renk çok kritik. 

4- Tüm etkinlik boyunca yapmış olduğunuz en büyük hata nedir? (Yıkılmış oyuncular yıkılma sebeplerini, diğer oyuncular ülkelerini kötü duruma düşüren olayları yazabilir.)

Hata yapmışsam halen etkilerini görmüş değilim ancak Bavyera'yı kurtarmış olmak ülkemi kötü etkileyecekmiş gibi hissediyorum.

5- Ülkeniz için roleplay kapsamında bir söz belirleyin. (Kış yaklaşıyor, Biz ekmeyiz, Ateş ve Kan)
Doğudan gelenden hayır gelmez. 
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Alternatif Multiplayer: 3.Hafta Görüş Anketi (Mart 2020) - Yazar: Aeschyli - 06-04-2020, 19:36

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.