İrlanda ile oynamak
İrlanda (Desmond) ile oynamaya başladım.
Şu konu altında söyle bir yazı gördüm:

(07-01-2017, 18:59)GaulTurk : Oyuna başladığınızda İngiltere'nin size nasıl bir bakış açısı olduğuna bakın. Eğer size Hostile ya da Domineering gözüyle bakıyorsa işiniz çok zor demektir. Bu İngiltere'nin size bakış açısı oyunun başlangıcında rastgele belirleniyor. Eğer şansınıza bu ikisi gelmişse direkt yeniden açmanız zaman kaybetmemenizi sağlayacaktır. Eğer size Friendly ya da Protective gözüyle bakıyorsa oyununuza başlayabilirsiniz. Neutral olarak bakması ise ne iyi ne kötü...

Ben ilk oyunuma başladığımda İngiltere kötü bakıyordu.
Bu yazıyı okuduktan sonra,oyunu 2,3 kere baştan başlattım. Ama hepsinde Netural baktı.
Kendi kendine "Neyse ben hallederim" dedim. Ama ilk fethi yaptığım vakit İngiltere bana kötü bakmaya başladı?
Hatta İngiltere'nin arzu alanına girmemek için İngiltere'nin ilgisi olan yerlere baktım.Başta İrlanda'da neredeyse hiç ilgisi yoktu. 
Not:Bana kötü bakmaya başladığı vakit neredeyse tüm İrlanda'yı arzuluyordu.
Nasıl olacak bu iş? İngiltere hep bana kötü mü bakacak? Bu tesadüfen mi oldu? Yoksa engellemenin bir yolu var mı?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İrlanda ile oynamak - Yazar: Defterdar - 17-04-2020, 11:43
İrlanda ile oynamak - Yazar: Aiakos - 17-04-2020, 11:49
İrlanda ile oynamak - Yazar: Aytaç - 17-04-2020, 11:56
İrlanda ile oynamak - Yazar: Defterdar - 17-04-2020, 12:18
İrlanda ile oynamak - Yazar: Defterdar - 18-04-2020, 02:06
İrlanda ile oynamak - Yazar: Defterdar - 18-04-2020, 13:54
İrlanda ile oynamak - Yazar: Aytaç - 18-04-2020, 14:19
İrlanda ile oynamak - Yazar: Defterdar - 18-04-2020, 15:10
İrlanda ile oynamak - Yazar: Defterdar - 19-04-2020, 02:18

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.