Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet)
Tekrardan merhabalar.

Cevaplarınızı okuyorum. Oyun içerisinde mükemmel oynamayı bıraktım ve daha çok zamana yayarak, Dünya fethi gibi oyun başında zorlayıcı hedefler koymadan oynamaya başladım. Başlangıç oyunlarım daha iyi oldu. Zamana yaymak sanırım bazı sorularımı cevaplandırmış olacak. Bununla beraber fethettiğim şehirleri merkez haline getirmeden, savaş açtığım için isyan yediğimi öğrendim. Bu sebeple biraz daha bekleyip, merkezden sonra din/kültür değişikliği ile daha rahat ettiğimi de keşfettim. Bunun için sizlere teşekkür ederim.

Aklıma takılan, benim için sorun teşkil eden bir unsur var. İsyan sayıları orduma göre şekillendiğini düşünüyorum. Bu sebeple isyan bastırmak için önerebileceğiniz şeyler nelerdir? Kültür yada din değişikliği uzun süren bir süreç. Bunun için izlediğiniz yollar var mıdır? Bir de Din savunucusu ünvanı var. Bunu kullanmak ne gibi fayda sağlıyor, ne gibi zarar veriyor bunu açıklayabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, iyi akşamlar dilerim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: altnkurt - 18-05-2020, 18:49
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: Selene - 18-05-2020, 18:56
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: Pharmacist - 18-05-2020, 19:28
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: baywatch06 - 19-05-2020, 05:56
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: tahr1bad - 19-05-2020, 08:53
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: Tigerclaw - 19-05-2020, 20:38
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: Türk Şad - 20-05-2020, 13:28
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: Jokzilla - 20-05-2020, 15:30
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: SinyorSelim - 20-05-2020, 23:48
Yeni Oyunculara Tavsiyeler (Sohbet) - Yazar: Defterdar - 21-05-2020, 00:25

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.