Bilgi: LoR - Dağın Çağrısı Eklentisi Kart Tanıtımları ve Bilgiler
Bariz güçlüden kastım 3. parti sitelerin bile tutabildiği win rate oranı. Bu oran bir destede bariz şekilde üstünse dengeleme getirilmeli. Desteler arasında elbette taş-kağıt-makas gibi birbirlerine avantajlı oldukları durumlar olabilir, olmalıda zaten bunun önüne geçmeleri gerekmiyor. Noxus face dedikleri destedeki saçmalık bir aydan uzun bir süre devam etti dengeleme getirilmesi gereken kartlar da çok belliydi. Noxus destesindeki tüm kartları açmış olmama rağmen o desteyi hiç bir zaman kurmadım. Kendi yaptığım Vladimir destesiyle elmas lige kadar çıktım elmas ligde bile bu deste karşıma çıktı. Zaten elmas ligde sürekli aynı destelerle oynayınca sıkılıp kapattım oyunu. Şuanda bakıyorumda tüm kartlar olması gerektiği gibi dengelenmiş.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
LoR - Dağın Çağrısı Eklentisi Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Yazar: Rzenma - 25-08-2020, 10:56

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.