Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.12 (%100)
(03-09-2020, 17:43)Hopsin : Öncelikle elinize sağlık. Bir şey sormak istiyorum ; İngilizcem yetersiz olduğu için Ben hiç CK serisini oynamadım. Eu4 oynamayı biliyorum sadece, Acaba şu an ki çeviriyle oyunu öğrenmek mümkün mü ? Yoksa %100 çeviriyi mi beklemeliyim ? Ona göre oyunu satın alacağım da.

Şimdiden teşekkür ederim.
Valla ben şu anki çeviri ile oyunu çözdüm desem yeridir. Yalnız oyunun eğitim bölümü her detaya girmiyor, bazılarını internetten rehber videoları izleyerek  çözmen gerek abartısız 2-3 saat rehber izledim. Kanal ismi vermek yasak değilse vereyim yasaksa da modlar silsin lütfen. Bugra Basgan, Şişmanlar TV, gambell bu kanallarda çoğu detaya giriyorlar. Birazda kendin kurcalarsan çözüyorsun... Eu4 gibi değil ama onu bil de...  :xd:
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.0 (%81.89) - Yazar: doqukank - 18-09-2020, 11:41

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.