Vassaların Kendi Arasında SAvaşmasını Nası Kapıcaz ???
(21-09-2020, 23:35)Attila the Hun : Merhaba, vasallarının birbiriyle savaşmasını engellemek için taht otoritesini arttırmalısın. 3. seviye taht otoritesinden itibaren vasalların senin üzerinde kozu olmadıkça birbirlerine savaş açamazlar. Yamanın hem Steam Atölyesi hem de Paradox Mods linkini bu konuda bulabilirsin.
Taht Otoritesini Nası Artırcam ? Bide Ordan Manuelmi İndirlioki ? Ben Baktım Oraya Bulamadım Manuel Kurulum Linki

(21-09-2020, 23:35)Attila the Hun : Merhaba, vasallarının birbiriyle savaşmasını engellemek için taht otoritesini arttırmalısın. 3. seviye taht otoritesinden itibaren vasalların senin üzerinde kozu olmadıkça birbirlerine savaş açamazlar. Yamanın hem Steam Atölyesi hem de Paradox Mods linkini bu konuda bulabilirsin.
Tamam Yamayı Halletim ama Otorite İşini Nası Yapcam ?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Vassaların Kendi Arasında SAvaşmasını Nası Kapıcaz ??? - Yazar: Pompacıkeriman - 22-09-2020, 10:12

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.