Çözüldü: Türkçe Yamayı Silemiyorum
(20-02-2021, 17:22)Helghast27 : Oyunu ilk olarak xbox gamepassten oynamaya başladım.Türkce yama indirmiştim bir kac ay önce.Dosyaları değiştirerek yüklemiştim.Yamayı silip arkadaşımla sorunsuz şekilde oyuna girebilmiştik. Daha sonra oyunu sildim ve bir kac ay oynamadım.Bugün oyunu steamden tekrar yükledim ve yamayla beraber yükledi.Ne kadar silip tekrar yüklesemde,dosya doğrulasamda düzelmedi.Oyunun dosyalarını da sildim, paradoxla ilgili her şeyi sildim. Modlardan da kapattım. Aboneliklerden de çıktım. Ama olmadı hala. Sıkıntı nerede anlayamadım saatlerdir ugrasıyorum.
Aynı hatayı ben de yaşıyorum. Oyun ilk çıktığında steamden alıp yine ilk çıkan yamayı indirmiştim nasıl indirdiğimi hatırlamıyorum fakat steam atölyesinden indirmemişim paradox modları da boş gözüküyor.Ama oyunumun büyük kısmı türkçe, oyun dosyalarını doğruladım ve oyunu silip tekrar indirdim yine de türkçe yama kalkmıyor. Sadece ara sıra kendiliğinden fransızaya geçiyor ama ayarlardan ingilizeye geçtiğimde oyun yine türkçe oluyor. Çözüm bulabildiyseniz yardımcı olur musunuz
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Helghast27 - 20-02-2021, 17:22
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Duman - 20-02-2021, 17:32
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Atlas - 02-04-2021, 11:57
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Duman - 02-04-2021, 12:34
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Atlas - 02-04-2021, 21:02
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Duman - 02-04-2021, 21:04
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: kırmızı - 02-04-2021, 21:06
Türkçe Yamayı Silemiyorum - Yazar: Atlas - 02-04-2021, 21:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.