Ck3'de Bug mı Exploit mi Anlayamadığım Garip Bir Durum
(07-03-2021, 17:48)elefsar : Önemli biri değilseniz veya evlendirmek istediğiniz kişi önemli biri değilse evliliği kabul etmeleri zorlaşacaktır. Yeterince önemli biriyseniz ise sizden düşük seviyelerdekilerle evlilik kurarak kendi prestijinizi olumsuz yönde etkilemiş olursunuz

Demek istediğimi anlatamadım galiba. Direkt yaşadığım şey üzerinden gideceğim.

Ben Wessex kralıyım. Düklük seviyesinde. Aile ise uyduruk kendim yaptığım bir aile. Ben kızımı fransa kralıyla evlendirdim çocuğu oldu. Sonra kendi torunumu yani Fransa kralının en büyük oğlunu ve varisini Korolenj hanedanına mensup torunumu, kendi hanemden gelen diğer kız torunumla matrianel evlendirdim. Hani evlilik teklifini direkt normal yollarla damadım olan krala yaparsam kabul etmiyor tabi. Ama kendi karakterim üstüne gelip evlilik düzenleye basarsam eğer listede Korolenj hanedanından olan torunum da çıkıyor. Bu yolla sadece evlilik yoluyla kendi hanem Fransanın başına geçti.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Ck3'de Bug mı Exploit mi Anlayamadığım Garip Bir Durum - Yazar: MelaRossa - 07-03-2021, 22:27

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.