Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeli?
Yeni taşınacağım yerde, hem pahalı oluşu hem de artık sabit bir adreste kalacağım için gereksiz gördüğüm Superbox'u iptal etmeyi planlıyorum.

Aklımda bazı sorular var:
  • Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeli? Bu kararı neye göre almak gerekir?
  • İnternet sağlayıcılarının verdiği hizmetin kalitesi bölgeden bölgeye değişir mi?
  • Bölgede hangisini tercih etmek gerektiğini nasıl anlarız?
Superbox'ta 10 Mbps download / 5 Mbps upload görüyorum, download yetersiz fakat upload aslında çok da kötü değil. Yine de internetin stabil olmadığını düşünüyorum, kablolu olacak herhangi bir internetin Superbox'tan kötü olma ihtimali olamaz diye tahmin ediyorum, doğru muyum? Korktuğum senaryolardan birisi yeni internetin "30 Mbps download / 5 Mbps upload" olup yine stabil olmaması, dolayısıyla bir işe yaramama ihtimali.

Ne düşünüyorsunuz?

Bu Konudaki Yorumlar
Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeli? - Yazar: Duman - 24-04-2021, 18:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.