9-9.5K Bandında Uzun Ömürlü Gaming Laptop Tavsiyesi
(24-06-2021, 01:12)Jokzilla : Hp Pavilion devreye girdiyse şu an fikrim değişti. Yıllardır Hp Pavilion kullanıyorum. Bir arkadaşım da benimle birlikte kendisine almıştı. İkimiz de çok memnunuz. Yine laptop alacak olsam yine HP Pavilion tercih ederim. Yalnız gerçekten ısınan bir laptop.
eyvallah hocam. peki senin donanım özelliklerin nedir hp pavilion modelinde ?
Benim de yakın bir arkadaşım kullanıyor, 2 sene oldu alalı fakat ekran da  ölü pikseller ve ekran gidip gelmesi olmaya başladı zamanla, kullanıcı hatasından mıdır bilinmez bütün pavilionlar aynı olacak diye bir şey yok ama ben pek ısınamadım pavilion'a. Özellikle Asus Rog kalitesinde MSİ kalitesinde daha üstün kasalar varken yakın fiyatlara hp pavilion' u eledim kafamda. 

Arkadaşımın donanımsal özellikleri;
-ryzen 5 3.nesil işlemci
-gtx1050 ekran kartı
-8gb ram
-256gb ssd 
-60 hz 1920*1080 ekran
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
9-9.5K Bandında Uzun Ömürlü Gaming Laptop Tavsiyesi - Yazar: bucky barnes - 24-06-2021, 14:08

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.