Red Dead Online - Bounty Hunter Rehberi
(11-02-2024, 10:24)Ragnvaldr :
(10-02-2024, 22:37)Gılgamış : Rehber için teşekkürler aydınlatıcıydı. Çoktandır RDO oynuyorum ama Bounty mesleğine asılmamıştım şimdi bonuslar var diye başladım bakalım.

Şimdi şunları sormak istiyorum nette epey bakındım cevap bulamadım umarım burada cevap bulabilirim.
- Ölü yada diri teslim ettiğimizde altın miktarı aynı olduğuna emin miyiz? Ölü yakaladığımızda ödüllerin düşük olacağını bildiriyordu.
- Normal ve prestijli görevlerde başarılı veya başarısız tamamladığımızda ilgili haydutları Bounty panosunda tekrar görüyor muyuz?
- Efsanevi görevlerde süre gözükmüyor süreyi biz mi tutacağız yoksa efsanevide süre önemli değil mi?

1. Hedefin ölü ya da diri olması sadece parayı etkiliyor. Altın miktarı sadece görev süresine bağlı, görev ne kadar uzun sürerse o kadar altın veriyor. Altın kasmak istiyorsan görev başladıktan 12 dakika sonra teslim etmen en verimli yöntem.
  2. Efsanevi olmayanlar sadece jenerik görevler olduğu için yeniden deneme şansın yok. Tam emin değilim ama başarılı ya da başarısız olsan da aynı hedefleri tekrar panoda görebiliyorsun.
  3. Efsanevi görevlerde süre limiti yok.

Teşekkürler cevaplar için.
[+] 1 üye Gılgamış nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Red Dead Online - Bounty Hunter Rehberi - Yazar: Gılgamış - 11-02-2024, 20:07

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.