Hearthstone - Even Renounce Darkness Warlock
Görsel
Görsel

Uzun zamandır desteyi güncellememiştim. Yeni halinde öne çıkan kartlar E.T.C., Band Manager ve geçtiğimiz yamalarda 4 manaya bufflanan Siphon Soul. ETC sayesinde odd kartlar koyabilmemiz desteye iyi esneklik kattı. Bu kartlar şimdilik şunlar:

Görsel
Görsel
Görsel

Immolate yerine bir şey bulursam koyabilirim ama Jaraxxus ve Mutanus inanılmaz iyi iş yaptı şu ana kadar. Immolate sayesinde de 1 kere Big Priest'e karşı kazanmışlığım var. Onun dışında hiç seçmedim. Ana destede oynanmayacak kadar kötü bir kart ama sideboard olarak fena değil gibi.

Güncel kodu ilk mesaja koymadım, biraz daha test edip sideboard kartlarına tam olarak karar verdiğimde editlerim.
tTRiYax.png
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Hearthstone - Even Renounce Darkness Warlock - Yazar: reddga - 14-05-2023, 14:41

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.