Hikaye: Kristof Kolomb'un ülkesi (KOLOMBİYA) - 9.BÖLÜM: Hain Brezilya !
3.BÖLÜM: Rio Karnavalına Kolombiya Baskını

jof0bm1.jpg

İntikammmmm

---

2dt1rrj.jpg

Kuzey Amerika Kıtasına bir bakalım ne alemdeler

---

8cysdmi.jpg

4g122e6.jpg

Kuzey Amerikadan ABD ve Meksika savaşlarımıza destek vereceklerini açıkladılar. Savaş başlasın.

---

ikbtjwi.jpg

Orta Amerika Devleti ile Bolivyada İttifaklık gönderdiler böylelikle İttifaklarımız 4 e ulaşmış oldu.

---

eh57o7v.jpg

Savaş çok çetin geçecek anlaşıldı. Amerika, Meksika savaşından daha yeni çıktığı gibi bizim yanımıza geldi.

---

804dmhd.jpg

Avrupada Macaristanın kurulması için büyük bir savaş başlamış.

---

pwqlssi.jpg

Şili bu savaşta ben aradan sıvışayım diyerek çekildi. Brezilya artık tek hedefimiz.

---

1dynl4k.jpg

5 yıl süren savaşın sonunda galip gelen taraf Kolombiya ve İttifakları oldu. Brezilyanın Kuzey bölgesi olan Amazon bölgesini aldık. İntikam alınmıştır.

---

9890z78.jpg

Bu sefer ABD bizi Meksika savaşında yanlarında görmek istedi bizde sadakatimizi göstermek için bu savaşa katılma kararı aldık.

---

2jecgmg.jpg

Kolombiya adım adım büyüyor.

---

mq1w6xb.jpg

ABD, Meksika savaşını kazanıp Kuzey Amerikaya yayılmaya çalışırken bizde Güney Amerikaya yayılmaya çalışıyorduk bir nevi bizde Güney Amerikanın ABD si olmak için uğraşıyoruz.
[+] 3 üye Bay Maça nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Kristof Kolomb'un ülkesi (KOLOMBİYA) - 2.BÖLÜM: Demokrasi Savaşçısı ABD Yanımızda - Yazar: Bay Maça - 03-07-2022, 15:31

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.