Total War : Warhammer'a Yüksek İnceleme Notları
(22-05-2016, 01:53)SatanistKesenKedi : Bana kalırsa CA'nın Total War serisinde, tarihi oyunların yanında farklı alışılmışın dışında oyunlar çıkarması kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Total War serisi genelde ateşli silahların çok kullanılmadığı ya da hiç kullanılmadığı dönemleri konu alırken bir anda Empire: Total War çıkararak oyunculara farklı bir tat verdi. (Yenilikler arasında gemi savaşları da vardı.) Aynı şeyin Total War: Warhammer içinde geçerli olacağını düşünüyor ve bize farklı bir deneyim sağlayacağına inanıyorum.

Buna benzer bir şey de Paradox firması yakın bir zamanda gerçekleştirdiğini belirtmekte yarar var.

Bizzat geldiğim forumdan biliyorum.Millete Paradox oyunlarını anlattığım güne lanet ediyorum.Kimse kalmadı adam akıllı TW oynayan.Kafadan bu forumda bile anlattıp başlattığım baya kişi var.

Edit: Yanlış kişiyi alıntılamışım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Total War : Warhammer'a Yüksek İnceleme Notları - Yazar: Zireael - 22-05-2016, 12:39

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.