Yeni Başlayanlar İçin Hearts of Iron IV Rehberi
(27-05-2016, 20:21)goldlannister : ic olayını kaldırdılar mı sadece fabrika yazıyor
bayağı olmuş ama yazayım. IC 3 tersane, askeri ve sivil fabrika olmak üzere 3' e ayrıldı.
(14-06-2016, 13:54)Halhas : Garrison olayanı beceremedim.Video'da adamın teki topluyordu asker ama ben yapamadım onuda bilen varsa aydınlatsın beni.
1,3 Torch yaması ile birlikte Garnşzon yönetimi eklendi, eskiden garnizonlara bir yönetim yoktu. Yönetememeniz normal haliyle :)
(24-01-2017, 17:29)Yonel28 : işgücü arttırmak istiyorum ve faşist değilim nasıl olacak
Bu Faşist yada Komunist olmayan ülkelerin yediği bir penaltı. Savaş sırasında arttırabilirsin ama barış döneminde Demokrat yada Non-Alligned bir ülkeysen en fazla Limited Conscription isimli askere alma yasasını uygulayabilirsin. Hem demokrat, humanist takılıp hemde milyonlarca askeri barış döneminde hazırlamak yok :) Oyunda faşist blok başlangıçta bir miktar avantajlı olsun diye tıpkı gerçekte ki gibi böyle uygulanmış.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Yeni Başlayanlar İçin Hearts of Iron IV Rehberi - Yazar: napolyon94 - 24-01-2017, 17:37

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.