Günlük: HoI4 - Arms Against Tyranny İstatistikleri ve Yılın Özeti
HoI4 her şeye rağmen beni belirli aralıklarla kendisine çekmeyi başarıyor. Oyun cidden ilk çıktığı zamandan bu yana bambaşka bir şeye dönüştü adım adım. Çoğunu sevmesem ve uğraşmak istemesem de mekanikler detaylandırıldı, bir şeyler yapmaya çalıştılar. Yeter yetmez o konuda laf etmiyorum, sadece bir şekilde ilgimi çekiyor ve oynayasım geliyor. Tabii ana oyunu tercih etmiyorum bu durumda, bir tek DLC çıktığında yeni ülkelerde neler var onlara bakıyorum (evet, onları da beğenmiyorum). Onun haricinde şu oyun hâlâ ayaktaysa modlar sayesinde. Umarım modlar için (evet, modlar için) çok daha güzel bir yıl olur. Paradox köşesinde ağlayabilir ama sanmıyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
HoI4 - Arms Against Tyranny İstatistikleri ve Yılın Özeti - Yazar: Henri - 15-01-2024, 20:03

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.