Etkinlik: CK2 - İlginç Karakterler #1: Louis II Karling 'The Stammerer', Akitanya Kralı (867)
Bu karakteri dün denemeye başladım. 3. yılımdayım. 2. yılda babam vefat edince West Francia da bana kaldı. Karlinglerin elinde tuttuğu diğer krallıklarla da ittifak kurdum. Hali hazırda 2 adet erkek evladım da var. Bunlar güzel gözükebilir ama vassallarımın yarısı beni sevmiyor. 7 adet tehdit var şu an bana karşı. Özellikle Aquitane'deki vassallar sıkıntılı. Bask düklerine karşı yabancı sayıldığım için ekstra negatif opinion var. Bir de faction kurmaya yeltenen ve eski spymasterım olan dükün unvanını elinden alınca tüm vassallarımdan -15 revoked title opinion'ı yedim. Negatiflere doyamıyorum.

Olumlu bakışı arttırmak için bir ziyafet düzenleyip ardından İberya'daki müslümanlara kutsal savaş açmayı planlıyorum, bakalım neler olacak.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
CK2 - İlginç Karakterler #1: Louis II Karling 'The Stammerer', Akitanya Kralı (867) - Yazar: Revolver - 29-04-2018, 17:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.