İnceleme: Hearts of Iron IV - Death or Dishonor İncelemesi
(17-06-2017, 22:10)Semavi7 :
(17-06-2017, 21:17)Feldmarschal : On numara bir inceleme yazısı olmuş cidden eline sağlık bu sayede günlüklerden ziyade senin incelemen daha aydınlatıcı duruyo şahsen ben dlc yi beğendim 1.4 ama 1.5 adına yaraşır birşeyler en azından istihbarat anlamında bişeyler yapılmalı bence Japonlar Pearl harboura saldırmadan önce eksik istihbarat yapmıştı buda gerçekçiliği arttıracaktır

İlk önce Japonları pasifikte aktif hale getirmek lazım. Abd'ye savaş açar açmaz ilk yapacağı iş Filipinleri işgal edip Hollanada ve İngiliz sömürgelerine gitmek olmalı Japonların.

bugünkü oyunumda boş olan koca çin doğu sınırında 50 tümeni olmasına rağmen bir adım atamamıştır Japonya ayrıyetten filipin endonezya vs gibi büyük adalara çıkmamış fakat pearl harbora asker çıkarmıştı ama orayıda tutamadı japonya çok kötü olmuş gibime geldi bu yamada almanya ise normandiyayı temizledi fakat tek liman kala durdu bekledi ve tüm askerleri bi anda çekerek fransada asker bırakmadı bunun üzerine müttefikler 6 ay sonra aynı yere 80 birlik getirdi bordeaux dan da ayrıca bir çıkartma yaptı ve almanyayı ters düz etti 2.1 K olan hava gücünü ise tek uçak kaldırmadan oyunu tamamladı neden neden diye sorularımın ardı arkası gelmedi o son kalan birliği neden temizlemedi onuda bilmiyorum ayrıca AI tek askerle 5 tümen tankçıya kafa atıyo yeniliyo ve aynısını tekrarladı nerdeyse manpower bitene kadar balkan cephesinde bu saçmalık devam etti bu çok saçma geldi bana italyan AI si ise savaş açtığı yuna cephesine 5 asker yerleştirdi ve hezimeti balkanlarda yaşadık ben toparlamaya çalışsamda Romanya olarak sadece kendi topraklarımı ve bulgarları kurtarabildim amerika savaşa girince zaten ip kopmuş oldu
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
HoI4- Death or Dishoner İncelemesi - Yazar: Lehr - 17-06-2017, 09:10
HoI4- Death or Dishoner İncelemesi - Yazar: Semavi7 - 17-06-2017, 12:46
Hearts of Iron IV - Death or Dishonor İncelemesi - Yazar: Feldmarschal - 19-06-2017, 23:56

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.