[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Ağustos 2017
(03-08-2017, 18:45)Lelouch : Savaş devam etseydi savaş anında kazandigim gibi, muhtemelen gene kazanacaktım. 1850 de medenileştikten sonra Amerikayı ve diğerlerini feth edebilirdim. Evet oldukça basit olurdu, bu savaş maksimum 1 yil geriletmiştir gücümü, tabi önemli olan yalnızca kazanmak olsa idi, acaba bu haksızlık seçtiğim ülkenin potansiyel gücü diğerlerine göre daha fazla olduğundan dolayı beni geriletmek içinmi yapıldı, en azından böyle olduğu söylense idi gerekirse kazandigim savaşı kasten kayıp dahi ederdim , oyunu dengeleyip zevki artırmak amacyıyla kendimi feda edebilirdim.  Yalnızca bu HOST un yönettiği bir MP de oynamanın mantıksız olduğundan ötürü mp den ayrıldım.  Ve evet HOST tarafından  hayal kırıklığına uğradım, uğratıldım...

Eminimki diğer taraftaki çocuklar dahi daha iyi bir oyun yönetebilirler.

Savaşı kazanma gibi bir durumun yoktu , Ülkenin taamamı isyancıların elindeydi ve medenileşmen en erken 1870 i bulurdu öyle donanma gücünde yoktu , Oyun devam etse Amerika 5 yıla işini bitirirdi en geç . 1839 yılından herkesi yeneceğini planlamak/düşünmekde ayrı bir kafa . Ayrıca kimsenin kurallar dışına çıktığı yoktu sen savaşı bitirmek/kendini kurtarmak için olmayan kurallar uydurun , olan kuralları çarpıttın . Saldıran taraf için olan kuralları savunan taraf için kullanmaya çalıştın . Amerika oyuncusunun savaşa devam etme hakkı olduğu halde oyunu sabote ederek herkesin oyun zevkini bozduğun için ATILDIN !
[+] 2 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Multiplayer : Ağustos 2017 (1 Ağustos) - Yazar: Wayfear - 03-08-2017, 19:05
Victoria 2 - Multiplayer : Ağustos 2017 - Yazar: EmirY - 07-08-2017, 13:48

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.