Medieval 2 - Hotseat Nedir & Nasıl Kurulur? (Videolu Anlatım)
(04-05-2020, 16:58)ottoman : Ya siz kral adamsiniz ya suan cocuklumuzun hayalni gercekleştiriyorsunuz :DD   ben turks oynicam arkadaşimda moors ülkeyi oynicak oyun zorluğu en zoru olcak ve savaşlari hem oto hem manuel olacak konsolda acik olsun 

ve benim descr_start dosyami kurcaladim mesela turks ile tum dunya duşman olarak başlayip turks ailesiniin isimleri yaşlari yeni uyeler fln ekledim bu bi sorun teşkil etmez dimi arkadaşimin zaten yeni indigi icin onda hic bi dosya ellenmeedi

ve eğer yapabilirseniz benim turks aile uyelerini değiştire biliyormusnuz :D yani sultan Osman yaş40, oğullari Osman yaş 20, Mustafa  yaş 2, Atilla yaş 1,
yapabilirseniz valla size nasil teşekkür edicemi bilemem :D

ve başka bi zaman gelecek arkdaşalar olursa yine size mi ulaşalim yani en fazla bi haritada kaç kişi oynayabiliriz ? ve kesin ileri ki bi zaman 3 5 arkadaşimzda oynamak isticek :D

ve ben pek anlamadim bunu yapinca arkdaşimla beraber dosyalarimizi birbirimize surekli atarak mi oynicaz yoksa bi kez oyna girip oynamya mi baslicaz

Sondan başlayarak cevaplayayım oyunu birbirinize kayıt dosyalarını atarak oynayabiliyorsunuz. Savunma savaşları yapamıyorsunuz, yalnızca saldırı savaşları oluyor.

Bir oyuncuya ülke vermek istediğiniz zaman konsola "control ülke adı" yazmanız yeterli örneğin -control England- geri yapay zekaya bırakmak için yine aynı komutu kullanabiliyorsunuz. Tüm ülkeler oyuncular tarafından oynanabilir sayı sınırı yok.

Descr_strattaki değişikliklerin sorun çıkaracağını sanmıyorum ama muhtemelen hotseatte yaptığınız değişiklikler yer almayacaktır. Aile üyelerinin ismini yaşını değiştirebileceğimi sanmıyorum maalesef.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Hotseat Nedir & Nasıl Kurulur? (Videolu Anlatım) - Yazar: Aytaç - 04-05-2020, 17:29

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.