Önemli: Medieval 2 - Kullandığınız Modlar
(16-12-2019, 02:55)hazarowa : Ben sadece kendi modumla (daha doğrusu modifikasyon) oynarım. Gereksiz binaları kaldırırım (artık kışla ahır okçu binası yok ! zırh binası ortak görev görüyor). Zayıf düşen ülkelere ekleme yaparım (bütün ülkelerin town militiası 75 kişisidir mesela, bazı ülkelerde olduğu gibi 60 değil), bazı ülklelerin kale kışlasından çıkan dandik mızraklılarına (türk azabs byzans byzantine spearmen hungarynin mizraklısı vs) güç eklemesi yaparım. Ülkelerin adam çıkan tek tük sağlam askerin üretim hızını ve yerlerini arttırırım, askerlerin yürüyüs mesafesini 2 casusların (imam diplomat ajan suikastçı prenses vs) ise 5 katına çıkarırım (bi anlaşma yapıcaz diplomat gidene kadar ülke yıkılıyor ! ) ve görev bonusları ile ilgili ufak tefek oynamalar var ayrıca.
Gereksiz bina mı dostum kusura bakma ama oyuna biraz etmişsin sanki. Bu arada tr yama ile mi oynuyorsun.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kullandığınız Modlar - Yazar: Merco - 30-06-2018, 01:15
Medieval 2 - Kullandığınız Modlar - Yazar: Merco - 30-06-2018, 01:16
Medieval 2 - Kullandığınız Modlar - Yazar: Aytaç - 30-06-2018, 02:31
Medieval 2 - Kullandığınız Modlar - Yazar: hazarowa - 16-12-2019, 02:55
Medieval 2 - Kullandığınız Modlar - Yazar: turkish lokum - 16-12-2019, 21:34
Medieval 2 - Kullandığınız Modlar - Yazar: hazarowa - 22-12-2019, 15:13

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.