Hearthstone - The Boomsday Project
Ben beğendim, tanıtım videosunda Ben Brode'un yokluğunu hissettirmemek için fazla çabalamışlar gibi geldi. Aynı zamanda trailerda Warrior hero kartı görünüyor, Witchwood'daki gibi tek bir sınıfa hero kartı çıkartmayı planlıyor olabilirler ve Shaman'dan sonra yine bir başka "zayıf class olan" Warrior'u seçmişler gibi. Legendary spell olayını sevmedim, eklenti başı her class'a 1 değil 2 tane legendary çıkartmayı meşrulaştırmak için her eklentide bir şey buldular (quest, legendary silah, legendary hero kartı vs.) Eklentinin en beğendiğim noktası eski bir temaya, Mechlere odaklanması. Ama yine soruyorum questlere ne oldu? Mean Streets'te triclass kartlar vardı onlara ne oldu? Niye bu tarz şeyleri yeni eklentilerde göremiyoruz.

Eklentiyi ön sipariş edenlere "Mecha Jaraxxus kart arkası" verileceği duyurulmuş, eğer Mega Bundle ön sipariş elde edilirse 80 paket, bu eklentiden rastgele bir altın legendary ve Mecha Jaraxxus herosu elde ediliyor.

Bu Konudaki Yorumlar
Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: ZenderX - 10-07-2018, 17:57
Hearthstone - Yeni Eklenti: The Boomsday Project - Yazar: Duman - 10-07-2018, 18:05
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Duman - 08-08-2018, 01:02
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Merco - 08-08-2018, 01:16
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Duman - 08-08-2018, 01:24
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Merco - 08-08-2018, 01:54
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Duman - 12-08-2018, 13:23
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Merco - 12-08-2018, 13:36
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: reddga - 28-08-2018, 10:51
RE: Hearthstone - The Boomsday Project - Yazar: Duman - 28-08-2018, 10:54

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.