Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Kolonicilik yarışında geri kalmamak için ne yapmalıyım. Navy techlerinin ilk 2 bölümünü yapıyorum mutlaka. Mümkün oldugunca her yere liman yapıyorum ama yarış başlayınca bir kaç toprak için bir ülkeyle yarışa girince koloni puanım eksiye düşüyor.

Bir diger sorum ise faşistleri başa geçirmek istiyorum, bunun için en kalabalık accepted culture'lerimin oldugu yerlere focus atiyorum, facist parti başa geçiriyorum, militancy ve cons yükseltiyorum fakat sürekli sosyalistler, jakobenler falan ayaklaniyor. bir türlü onları isyan ettiremedim.

Son olarak da parti olarak ilk başta interventionizm ve state capitalist partilerle idare edip, sonra capitalist kasarak laissez faire geçirmeyi denedim. Gayet güzel oldu fakat geç oyun döneminde uçak, tank, otomobil, radyo vs fabrikaları her yerde sürekli açmaya çalıştıkları için, bir türlü adam akıllı üretim yapabilen bir fabrika kuramıyorlar. HPM modu kullandıgım için seçimle gelen partiyi degistirince prestij kaybettigimden bunu yapmak istemiyorum. Nasıl adam akıllı üretim yapmalarını sağlarım?
omnia fui et nihil expedit
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Mabella - 13-04-2020, 00:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.