Bir Kaç sorum var yardım lütfen
(21-09-2018, 23:32)HulkSpider03 : Son soruna wc yapamadığımdan yardım edemem ama diğerlerine edeyim

"Arkadaşlar selam, Fransa devleti ile oynarken altın çağa geçemedim herkes geçti bunu nasıl başaracağım? "

Çağlar kısmındaki görevlerin yanılmıyorsam 3 tanesini yapman lazım her çağda farklı bunlar 3 tanesini yaptıktan sonra golden age butonu çıkar basman yeterli.

"Diğeri ise Rönesans matbaa gibi reformlara çok geç ülkeme alıyorum, doğuda olmasına rağmen Osmanlı benden önce alıyor  nasıl bu reformlar ben başlatabilirim ya da daha erken ülkeme sokabilirim"

Çıkan ülke ve çevre ülkeler sana düşmansa ülkene geç yayılır. Development basarak yayılmasını arttırabilirsin(yayılma hızını değil 100 yayılma varsa misal +1 yapar gibi) Ayrıca ferman kısmı var şehirlerin en üst butonlarının en sağında oradan yayılma hızını arttıran fermanı seçebilirsin. Ayrıca ülkende başlaması biraz şans işi diğer arkadaşlar daha iyi bilirler ama dev kasarsan şehirlerinde orada çıkma ihtimali artıyor diye biliyorum.

Cevabın için teşekkürler ama bana biraz daha ayrıntılı bilgi lazım  mesela o çağ görevleri neler ben çeviremedim türkçe bi 30 dev lik şehir var bi amerika kıtasını keşfet, 5 tane ticaret merkezine sahip ol vardı ama ben o devirde nasıl yapıcam onları çok zor geliyor diğer devletler nasıl hemen yapıyor ben anlamadım :D
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Bir Kaç sorum var yardım lütfen - Yazar: SeeR - 21-09-2018, 23:24
Bir Kaç sorum var yardım lütfen - Yazar: SeeR - 22-09-2018, 00:10
Bir Kaç sorum var yardım lütfen - Yazar: altnkurt - 22-09-2018, 01:07
Bir Kaç sorum var yardım lütfen - Yazar: Raijin - 22-09-2018, 11:03
Bir Kaç sorum var yardım lütfen - Yazar: SeeR - 22-09-2018, 12:55
Bir Kaç sorum var yardım lütfen - Yazar: Raijin - 22-09-2018, 13:38

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.