Rome 2 için sistemim yeterli mi?
(22-01-2019, 20:38)Aytaç :
(22-01-2019, 20:35)blondegirl2 : Çok teşekkürler peki yukarıdaki sistem özelliklerine göre sizce hangi ayarlarda hiç kasmadan oynarım rahat

En yüksek ayarlarda rahatça oynayabilirsin diye düşünüyorum. En yüksek olmazsa da bir tık düşürerek deneyebilirsin.

Bu arada oyunun hayırlı olsun. Şu an bir Rome 2 Multi etkinliğimiz var bekleriz:
https://forum.strategyturk.com/konu-mp-r...#pid146181
İronik.
Vasat eski nesil bir işlemci, düşük seviye ekran kartıyla rome 2 total warı en yüksek veya yüksek ayarlarda rahatça oynamak ha? İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim.
Bende gtx 1050 ti, i3 8100 var ve en yüksek ayarlarda anca 40-50 Fps alabiliyorum.

@blondegirl2
Orta veya ortanın bir tık altında rahatça oynayabilirsin. Eğer yüksek ayarlarda oynamak istiyorsan, msaa gibi ayarlardan feragat etmen gerekiyor. Buda oldukça ekranda göz kanatacak cinsten dalgalanmalara,tırtıklara sebep olabiliyor.
Fakat ben düşük ayarlarda msaa gibi oyunlardaki tırtıklı görüntüyü yok eden ayar kullanırdım. Bu sayede oyunu oynarken aldığın keyif daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ekran kartın ve işlemcin yeni çıkan sistem isteyen strateji oyunlarını gayet kaldırabilir seviyede fakat yüksek ayarlarda performans beklememelisin.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Rome 2 için sistemim yeterli mi? - Yazar: Jazel - 20-01-2019, 21:30
Total War Rome 2 Oyunu satın almak istiyorum, Sistem özelliklerim bunlar; uygun mudur - Yazar: Alduin - 23-01-2019, 02:51

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.