Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
(10-09-2018, 08:48)Sezar : Dark elf ile oynarken, high elflere karsi hep yeniliyorum. Cok uzun menzilli birimleri oldugu icin ben saldirmak zorunda kaliyorum ve gidene kadar da hasat ediyorlar. Ve ozellikle Flamespyre Phoenix birimlerini benim okculari mahvediyor. Hemen hemen her turlu birlik denedim simdiye kadar, Shaden`lar haric. Sizce Shaden birimleri ise yarayabilir mi?

Gölgeler ( Shades ) Birimleri zaten öncü mevzilenen birimlerdir. bunlarla gayet ön cephede rakibi oyalayarak ve atlı destegi ile onlara destek vererek rakibin okcularını kesebilirsin. Ayrıca önden savas arabaları yaratıklar ve ya atlılarla charge yapıp geri cekilerek rakibin okcularının ve piyadelerinin düzenini kısa süre bozup piyadelerinin yaklasmasını saglayabilirsin. Phoenixe karsi ise ucan yaratıklarınla saldırabilirsin ve ya onu pas gecip diger birimlere odaklanılabilir. O size saldırdıgında arkada tuttugunuz bir mızrakcı birimle onu yakalayıp kesebilirsiniz.

Dipnot olarak High elflerin menzini fazladır fakat menzil hasarında sizin kadar etkili degillerdir. Shades birimleriniz rakip sizi fark edecek mesafeye gelmedigi surece haritanın her yerinde gizli kalabilir. O yuzden öncü mevzilenip birimleriniz rakibin okcularının menziline girecegi sıra gölge birimlerle ve atlılarla ufak bir oyalama ile rakibi etkisiz hale getirebilirsiniz.
[+] 1 üye chaos10ur nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar - Yazar: chaos10ur - 10-09-2018, 18:50
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: bukalemun - 09-01-2021, 09:03
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: Onur34 - 09-01-2021, 13:07

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.