Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
(10-09-2018, 08:48)Sezar : Dark elf ile oynarken, high elflere karsi hep yeniliyorum. Cok uzun menzilli birimleri oldugu icin ben saldirmak zorunda kaliyorum ve gidene kadar da hasat ediyorlar. Ve ozellikle Flamespyre Phoenix birimlerini benim okculari mahvediyor. Hemen hemen her turlu birlik denedim simdiye kadar, Shaden`lar haric. Sizce Shaden birimleri ise yarayabilir mi?

Yüce elflerin orduları cidden menzilli ağırlıklı oluyor. Eğer normal ordu düzeninde ısrarcıysan veya ekonomin daha fazlasına yetmiyorsa bütün ordu ile hareket ederken önden bir iki tane yem birlik -piyade zırhlı veya en azından menzilli direnci olan ucuz birimler- yollarken geri kalan orduyu da arkalarından yollayabilirsin ve çeşitli dolaylı saldırı büyüleri ile menzillilere hasar verip ateş etmelerini biraz engeleyebilirsin. Veya sadece hidra ve ejderhalardan oluşan bir ordu kurup onlar daha oklarını sadaklarından almadan hepsini perişan edebilirsin. Not: Lord özelliklerinden Yüce elfler ile savaşırken bonus veren özelliği alabilir veya yaratık ordusu kuracaksan kırbaç efendisi özelliğini fulleyebilirsin. Ama unutma, yaratık birimler savaş hüneri bonusu alamaz :(
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar - Yazar: Onur34 - 10-09-2018, 19:07
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: bukalemun - 09-01-2021, 09:03
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: Onur34 - 09-01-2021, 13:07

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.