Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
(10-02-2021, 00:46)Onur34 : Khalida ile ölümlü imparatorluklarda şu anda 175. turumu oynuyorum. Çoğu kişi geç dönemde ordunun güçsüzlüğünden şikayet etse de ben erken dönemde daha çok zorlandım. Sana önerim aynı vampir kontları oynar gibi ordunun piyade birlikleri yerine canavar ve lord/kahraman birliklerine öncelik vermen. Bunun dışında ileri seviye “yapı” birimleri doğru lord bonusları ile geç dönrmde seni uçurabilecek kadar güçlü. Akrep birlikleri ve adını hatırlayamadığım okçu köpekler de masraf/performansta oldukça güzel. Törenlerden elde edebildiğin ruh kutusu birliğini süresini geçirmeden her defasında al. Çok çok güçlü ve 5.000 altının hakkını veren bir topçu.

Dediklerinde haklısın bende zaten geç oyunda güçlü buluyorum. Settra ve Khalida ile Ölümlü İmparatorluklarda oynadım ikiside kolaydı özellikle Settra'nın başlangıç pozisyonu ama Khalida ile Girdap Sefer'i aşırı zor geldi bana başlangıç yeri çok zor sanki sol taraftan kuzeye ilerleyim diyorum Teclis var zaten hemen önünde kertenkele fraksiyonu var adam 17 birim ordu ile şehirde oturuyor şehirde savunma yok ama saldırıya geçince sur gösteriyor anlamadım gitti mümkün değil ilk başta orayı geçmek adamda full saurus ordusu var sağ taraftan ilerleyim desem bu seferte Sotek Kültü var onlarda güçlü gibi zaten istesem de direkt o tarafa yürüyemem çünkü solda düşman var :) eyaletten çıktığım anda saldırıyor adam. Bir kaç defa deneyip bıraktım şimdilik başka ırkla oynayacağım artık bu seferi Khalida ile olacak gibi değil çünkü.
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar - Yazar: Grindelwald - 10-02-2021, 01:00
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: bukalemun - 09-01-2021, 09:03
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: Onur34 - 09-01-2021, 13:07

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.