Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
(23-02-2021, 15:49)Gurt : Korsanlardan Noctulis ile oynuyorum ve açıkçası ben bu kadar zorlandığım bir lord hatırlamıyorum. Oyun tarzım genellikle erken oyundan kurduğum ordu ile az kayıp vererek şehirlerde gelir arttırma üzerine olduğu için zorlanıyorum. Lord almak için en azından 3. seviye ana bina ve ek olarak yine 3. seviye bir askeri bina istiyor erkenden bunların paralarını nasıl çıkarabilirim? Haritanın ortasındayım nispeten elflere erkenden bulaşmaktan korkuyorum kaliteli askerleri ve uzun menzilleri ile beni rahatlıkla yenebilirler sizce nerelere gidebilirim başka? Erken oyunda birimlerin menzili kısıtlı az savaş gerçekleştirerek daha çok parayı nasıl kazanırım? Denizde düşmandan kaçıp bina basmayı istemiyorum bana göre değil.

Ben Noctilus ile daha önceden bitirmiştim bir seri. Oyun sonuna doğru çok güçlüler. Direkt olarak Araby Çölüne saldırdım ben. İnsanlar çok kolay yeniliyorlar. Onun dışında Black Arkan'a da direkt saldırabilirsin. Menzilleri kısa birimlerin ilk başta ama aşırı hasar vuruyorlar. Bess'i çıkarttıktan sonra zaten çok kolay oluyor. Orta oyunda biraz zorlanabilirsin. Hero ile sürekli alt şehir kurabilirsin fazla para istiyor ama güçlü başkentler büyüdükçe baya gelir sağlıyor. Onun dışında hazineler veya deniz korsanlarına saldırarak güzel para toplayabilirsin. Elflere hiç bulaşmadan oyunu bitirmiştim ben. Zaten onlar Dark Elf ile savaştaydı onlarla beraber Dark Elfe karşı savaştım.
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
[+] 1 üye Grindelwald nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Warhammer - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar - Yazar: Grindelwald - 23-02-2021, 21:09
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: bukalemun - 09-01-2021, 09:03
Warhammer - Mod Sorun Alanı - Yazar: Onur34 - 09-01-2021, 13:07

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.