Blog: 31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda
ben mağaradan yeni çıktım açılın, şimdi birden aklıma geldi total war türkiye'ye noldu diye baktım görünce şok oldum vay anasını şimdi öğrendim patladığını. 2-3 yılda bir giriş yapar eski mesajları vs okurdum. 2006da kayıt olmuştum, ne günlerdi be 15 sene olmuş, manyak şeriatçi yönetimine iyi dayanmışım yine düşünüyorum. çok fazla ruh hastası vardı ama insan kötü oluyor. ya hatırlıyorum 2006 daha rome total realism falan kurmaya çalışıyorum, crack nasıl yapılır hiçbir fikrim yok. çok dandik bir bilgisayarım var, medieval 2 çıkmış ama kaldırmıyor. sonra 2007de sanırım bi çekiliş yaptılardı birisi Medieval 2 kazandı orijinal, sonra bir şekilde bana devretti nasıl olduğunu hatırlamıyorum. ilk orijinal oyunum olmuştu, kutulu, oyunun türkçe rehberi vardı o da orijinal, dönüp dönüp okurum hala. sonra crack yapmayı falan öğrendim :D yüzlerce mod kurdum, yüzlercesini orada inceledim. total war'la ilgili sayısız paylaşımım oldu. tüh, kapanacağını bilseydim yedeklerdim onu. en güzel zamanları 2006-2009 arasıydı, dünya kadar insanla tanıştım, bir sürü etkinlik olurdu, evdeysem bilgisayarı açardım direkt orasıydı benim için, oyundan çok forumda takılırdım. ondan sonra da girmedim zaten 10 yıl, iyice 1979 iran'a dönmüştü en son baktığımda da. iyi olmuş kapandığı, kaybolan içeriğe üzüldüm de o gerici sürüsüne hiç üzülmedim yalan olmasın. her biri şahsına münhasır hasta yöneticileri vardı.
-Good judgment does not guarantee exceptional talent.

-That is correct. But for one with talent and practice, there is no stronger weapon. To perform the best dance,
will she not try harder each time? The path of an artist is to fight oneself in order to beat others.
[+] 2 üye Vivec nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda - Yazar: Vivec - 22-12-2020, 22:16

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.