Blog: 31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda
Ben de şimdi çıktım, üstümde hâlâ buram buram taze mağara kokusu var. Yeni İletiler kısmından şans eseri bu konuya gözüm ilişti.
Neler dönmüş neler... TWT'nin can çekişmekte olduğunu biliyordum ama PF'nin de aynı akıbeti yaşamış olması üzdü.
Gerçi bu olaylar geçmişin de geçmişi, past perfect neredeyse ama ben şimdiki zamanda üzüldüm.
İki foruma da erişilemiyor şimdi. Onca içerik yedeklenmediyse çöp oldu? Yazık.
Gerçi ST'nin tekel hâline gelmesi konseyimizce pek arzu edilen bir şey değil. Gerekli müdahalede bulunmak amacıyla özel olarak yetiştirilmiş uyuyan hücreleri harekete geçirmek üzere düğm.... :P

"Hey gidi, ne günler geçti o forumda" dedi ve "bir sürü acı tatlı anı..." diye ekledi. Ardından oturduğu sandalyenin kolçaklarından destek alıp güçlükle ayağa kalkabildi. Usul usul pencerenin önüne geldi ve uzaklara daldı.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
[+] 2 üye uçan erişte nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Bu Konudaki Yorumlar
31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda - Yazar: uçan erişte - 23-12-2020, 02:04

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.